Rýchle a férové jednanie

CreditOne pôžička 25,-€500,-€

Jednoducho a rýchlo bez zbytočných dokladov. Žiadosť o pôžičku online alebo SMS správou.

Posledný žiadateľ

MichalPraha

Dátum

16.07.2024 15:36

Výška pôžičky

450 €

Hodnotenie: 5/5

CreditONE pôžička

Prečo pôžička od Credit ONE?

Credit ONE pôžička patrí v súčasnosti k najžiadanejším produktom v segmente rýchlych, malých, krátkodobých pôžičiek aj preto, že s takto získanými peniazmi možno preklenúť prechodný nedostatok vlastných finančných prostriedkov pred výplatou, či promptne uhradiť nevyhnutné náklady. CreditONE pôžičky charakterizuje pohodlnosť ich vybavenia a dostupnosť prakticky pre každého dospelého občana SR, ktorý má zriadený osobný bankový účet. CreditONE pôžičku možno získať:

  • zaslaním SMS správy z mobilného telefónu
  • cez internet, stačí vyplniť osobné identifikačné údaje (meno a priezvisko, bydlisko, číslo občianskeho preukazu, číslo bankového účtu) a zaslať žiadosť o pôžičku
  • uvedením e-mailovej adresy a čísla mobilného telefónu, na ktorom bude prebiehať kontakt v procese registrácie

Pôžička už od 25,-€

Pomocou jednoduchého online formulára si nastavíte pôžičku na mieru. Zvoľte si sumu, ktorú potrebujete a dokedy ju splatíte.

Stačí občiansky preukaz

O pôžičku môže požiadať každý, kto je občanom SR s trvalým pobytom na území SR a už dosiahol vek 18 rokov. Bez nazerania do registrov a potvrdení o príjme.

Rýchle peniaze

Pri prevode na bankový účet peniaze obdržíte už do 24 hodín. Poštovou poukážkou na korešpondenčnú adresu získate peniaze do 3 až 4 pracovných dní.

Žiadne skryté poplatky

Neprekvapia Vás žiadne dodatočné poplatky. Zmluva je jasná a férová.

Predĺženie splatnosti

Využite možnosť predĺženia doby splatnosti a to až dvakrát. Pôžičku si môžete predĺžiť o ďalších 15 alebo 30 dní.

Bez zbytočného papierovania

Pre získanie malej pôžičky nepotrebujete potvrdenie o výške príjmu, takisto ani účel pôžičky.

Ak máte záujem o pôžičku, alebo máte otázky, vyplňte nezáväznú žiadosť.

Požiadať o pôžičku teraz

Požiadajte o pôžičku teraz a získajte rýchle peniaze bez skrytých poplatkov.

Požiadať o pôžičku teraz

Čo hovoria naši klienti

Prečítajte si ako pôžička pred výplatou pomohla našim klientom

"Potreboval som súrne peniaze na synov školský výlet, nešlo o vysokú čiastku a tak som vyskúšal malú pôžičku pred výplatou, pretože do tej bolo ešte ďaleko. Bol som prekvapený rýchlosťou celého procesu."

MichalPraha

Dnes požiadalo o pôžičku už 99 klientov.Neváhajte a vyskúšajte ju aj Vy!

Požiadať o pôžičku teraz

Viac o pôžičke od CreditONE

Spoločnosť CreditONE, ktorá je poskytovateľom CreditONE pôžičiek pôsobí na slovenskom finančnom trhu pomerne krátke obdobie, ale podobné typy pôžičiek poskytuje v rámci medzinárodného priestoru napríklad aj v Českej republike, Poľsku, Lotyšsku. Jej pozitívom je aj ústretovosť voči potenciálnym klientom v tom zmysle, že zatiaľ ako jediný poskytovateľ umožňuje pri výbere pôžičky zadať jej výšku s presnosťou na 1 € a podobne aj dobu splatnosti termínovať na presný počet dní. Klienti si pritom môžu vyberať z viacerých druhov CreditONE pôžičiek:

  • on-line CreditONE pôžička umožňuje získať peniaze v intervale 1 € - 350 € resp. až 800 € pre opakovaných klientov a 1 € - 100 € pre nových žiadateľov. Doba splatnosti pôžičky sa pohybuje v rozsahu 1 – 30 dní.
  • rýchla SMS pôžička môže pomôcť pri úhrade nečakaných výdavkov, ale môže tiež slúžiť ako príjemná finančná rezerva do budúcnosti. Ak žiadateľ o takýto typ CreditONE pôžičky disponuje s bankovým účtom v spolupracujúcej banke a mobilným telefónom, môže mať potrebné finančné prostriedky na svojom účte aj v priebehu pol hodiny.
  • pôžička hneď je tiež produkt pre urgentné riešenie finančnej situácie rôznych žiadateľov – dôchodcov, mamičiek na MD, študentov, SZČO... Aj táto CreditONE pôžička je bezúčelová, bez overovania príjmu a bez nutnosti ručenia.

Nebanková spoločnosť CreditONE využíva pri poskytovaní svojich pôžičiek medzinárodne overené moderné technológie, pôžičky preto možno získať rýchlo a diskrétne prakticky od všadiaľ, kde je internetové pripojenie a signál niektorého z mobilných operátorov.

Časté otázky

Môžem si od CreditONE požičať aj viac pôžičiek naraz?

Aj keď opakované pôžičky sú u nás zvýhodňované rôznymi bonusmi, nie je možné mať naraz otvorených viacero pôžičiek. Každú pôžičku je potrebné najprv riadne uhradiť a hneď potom je možné požiadať o novú pôžičku.


Ktoré doklady o svojom príjme potrebujem doložiť k žiadosti o pôžičku?

Nevyžadujeme žiadne špeciálne potvrdenia ohľadom príjmu, nahliadame len do úverového registra.


Ak mám osobný účet v banke, ktorá nie je v zmluvnom vzťahu s CreditONE, kedy dostanem peniaze?

V tomto prípade trvá prevod finančných prostriedkov približne 1 pracovný deň od schválenia pôžičky.


Mám dôchodkový vek, môžem požiadať o pôžičku?

Jednou z podmienok pre získanie pôžičky je veková hranica v intervale 18 – 70 rokov, takže aj dôchodcovia môžu dostať pôžičku.


Čo mám robiť, ak nemôžem splatiť pôžičku v dohodnutom termíne?

Naša spoločnosť počíta aj s takýmito prípadmi, takže je možné po prihlásení sa do svojho profilu na webovej stránke vyplniť žiadosť o predĺženie. Po uhradení príslušného poplatku je možné dobu splatnosti predĺžiť podľa potreby klienta o 1 až 30 dní.


Môžem požiadať o pôžičku aj v nedeľu?

Žiadosť o pôžičku je možné zaslať kedykoľvek, v pracovných dňoch v čase 8:00 – 18:00 sú žiadosti posudzované prakticky ihneď po doručení, v iných dňoch podľa aktuálnej pracovnej doby v spoločnosti.