Rýchle a férové jednanie

Ferratum pôžička 25,-€500,-€

Jednoducho a rýchlo bez zbytočných dokladov. Žiadosť o pôžičku online alebo SMS správou.

Posledný žiadateľ

MichalPraha

Dátum

14.06.2024 16:25

Výška pôžičky

450 €

Hodnotenie: 5/5

Ferratum pôžička

Prečo pôžička od Ferratum?

Malé, rýchle, krátkodobé pôžičky, ktoré poskytuje spoločnosť Ferratum Bank patria k obľúbeným a žiadaným úverovým produktom na slovenskom finančnom trhu. Ferratum pôžičky sú vhodné prakticky pre každého, kto potrebuje svoju finančnú situáciu riešiť rýchlo, diskrétne, pohodlne, bez zbytočnej administrácie. V prípade akciových ponúk a pre nových klientov je možné Ferratum pôžičky získať aj s 0 % úrokovou sadzbou a bez akéhokoľvek poplatku, takže klient uhradí len takú sumu pôžičky, ktorú si požičal.

Pôžička už od 25,-€

Pomocou jednoduchého online formulára si nastavíte pôžičku na mieru. Zvoľte si sumu, ktorú potrebujete a dokedy ju splatíte.

Stačí občiansky preukaz

O pôžičku môže požiadať každý, kto je občanom SR s trvalým pobytom na území SR a už dosiahol vek 18 rokov. Bez nazerania do registrov a potvrdení o príjme.

Rýchle peniaze

Pri prevode na bankový účet peniaze obdržíte už do 24 hodín. Poštovou poukážkou na korešpondenčnú adresu získate peniaze do 3 až 4 pracovných dní.

Žiadne skryté poplatky

Neprekvapia Vás žiadne dodatočné poplatky. Zmluva je jasná a férová.

Predĺženie splatnosti

Využite možnosť predĺženia doby splatnosti a to až dvakrát. Pôžičku si môžete predĺžiť o ďalších 15 alebo 30 dní.

Bez zbytočného papierovania

Pre získanie malej pôžičky nepotrebujete potvrdenie o výške príjmu, takisto ani účel pôžičky.

Ak máte záujem o pôžičku, alebo máte otázky, vyplňte nezáväznú žiadosť.

Požiadať o pôžičku teraz

Požiadajte o pôžičku teraz a získajte rýchle peniaze bez skrytých poplatkov.

Požiadať o pôžičku teraz

Čo hovoria naši klienti

Prečítajte si ako pôžička pred výplatou pomohla našim klientom

"Aj napriek tomu, že som zamestnaná, občas sa stane, že v prípade nečakaných výdavkov (doplatok za lieky, vyúčtovanie za energie, oprava pokazeného spotrebiča), mám dočasný problém prekryť tento nedostatok financií do najbližšej výplaty. Zatiaľ mi však vždy pomohla pôžička od Ferratum, ktorá je rýchla, diskrétna, proste fajn."

MichalPraha

Dnes požiadalo o pôžičku už 124 klientov.Neváhajte a vyskúšajte ju aj Vy!

Požiadať o pôžičku teraz

Viac o pôžičke od Ferratum

Finančné prostriedky z Ferratum pôžičky môže mať žiadateľ k dispozícii na účte veľmi rýchlo, aj v priebehu pár minút od schválenia, stačí existencia jeho osobného bankového účtu v niektorej z partnerských bánk. O Ferratum pôžičku možno požiadať celkom jednoducho:

  • na internetovej stránke vyplniť vstupný formulár, zadať svoje identifikačné a kontaktné údaje
  • vybrať výšku pôžičky a dobu jej splatnosti (na webovej stránke je k dispozícii kalkulačka, takže klient môže vopred vedieť údaje o výške úrokov aj celkovú sumu odplaty za žiadanú pôžičku)
  • podobný postup je možné zvoliť aj pri žiadosti o SMS pôžičku, do SMS správy je potrebné zadať len celé meno, adresu, číslo občianskeho preukazu a približný mesačný príjem
  • v oboch prípadoch hneď po odoslaní žiadosti prebieha schvaľovací proces a klient je obratom informovaný o jeho výsledku

Ferratum pôžičky sú on-line pôžičky v intervale 30 € - 350 € (po prvý krát si možno požičať max 100 €), so splatnosťou 7 – 30 dní, so zákazníckym servisom na telefón alebo cez e-mail a s možnosťou sledovať vlastnú pôžičkovú históriu na osobnom klientskom účte na webe spoločnosti.

Spoločnosť Ferratum Bank je držiteľkou bankových licencií pre poskytovanie spotrebiteľských úverov vo všetkých krajinách EÚ, jej Ferratum pôžičky sú bezpečné, overené a spoľahlivé.

Často kladené otázky

Musím mať zriadený osobný bankový účet, aby som obdržal peniaze z pôžičky?

Nie je to nutné, peniaze je možné zaslať aj poštovou poukážkou na meno klienta. Rozdiel je len v rýchlosti doručenia peňazí, pretože v prípade bezhotovostného bankového prevodu je to naozaj rýchly proces.


Môžem uhradiť pôžičku aj v splátkach?

Nakoľko sa jedná len o malé pôžičky, v malých sumách, požičané prostriedky je potrebné uhradiť jednorázovou platbou.


Ako mám dokladovať použitie finančných prostriedkov z Ferratum pôžičky?

Všetky Ferratum pôžičky sú bezúčelové, to znamená, že nikto neskúma na aký účel boli požičané peniaze použité. Každý môže získané prostriedky využiť podľa vlastných predstáv a potrieb.


Môžem si požičať Ferratum pôžičku aj vo výške 5 000 €?

Žiaľ nie. Ferratum sa špecializuje na poskytovanie tzv. fínskych pôžičiek (požičanie menšieho objemu peňazí na obdobie maximálne 1 mesiaca). Preferujeme rýchle, jednoduché, dostupné, bezpečné pôžičky pre širokú klientelu.


Som živnostník, môžem získať aj ja pôžičku od Ferratum?

Každý žiadateľ, ktorý má zabezpečený vlastný príjem môže získať pôžičku a to aj viac krát. Opakovaní klienti majú dokonca možnosť získať aj vyššiu sumu pôžičky.